Interiérové studio

Bezpečnostní a protipožární dveře


Bezpečí domova je v dnešním zrychleném světě pro každého prioritou. Zvažujete v rámci zvýšení ochrany Vaší rodiny pořízení bezpečnostních dveří? Obraťte se na nás, jsme odborníky na bezpečnostní dveře ve městě Brně. Díky Sapeli dveřím zabezpečíte svůj byt či dům a ochráníte se tak před nástrahami okolního světa.

U nás se můžete spolehnout na opravdovou kvalitu, která nezklame, na rozdíl od falzifikátů tohoto typu bezpečnostních dveří, jež se na trhu v hojné míře vyskytují.

Bezpečnostní vchodové dveře ochrání bydlení i před požárem

Výhodami bezpečnostních dveří jsou v neposlední řadě také odolnost proti požáru, zvukotěsnost a disponují navíc skvělými izolačními vlastnostmi.

Bezpečnostní dveře jsou velmi užitečné a zajistí Vám spokojený spánek či klidnější pobyt mimo domov. Nezvaný host, nový soused či kalamita v domě Vás již nepřekvapí a uchrání Vás nechtěných situací. Odolnost dveří definuje bezpečnostní třída.

Šíroký výběr různých dekorů

Protože se specializujeme na prodej bezpečnostních dveří Sapeli ve městě Brně, můžeme Vám nabídnout opravdu rozmanitý výběr designu, máme širokou nabídku různých dekorů, které si sami zvolíte tak, aby ladily s okolním prostředím. Dále si můžete vybrat kliky ke dveřím, kukátko, práh, zámek i jmenovku.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi Vám poradíme a vše s Vámi zkonzultujeme. Spolehnout se můžete nejen na naše bezpečnostní vchodové dveře Sapeli, ale také na náš vyškolený personál, který je Vám k dispozici. Veškerou instalaci a servis, případné vybourání a úklid původních vchodových dveří nechejte v klidu na nás.

S našimi bezpečnostními dveřmi si budete jistí, že jste se postarali o pohodu svých blízkých a sami můžete v klidu odejít na večerní představení do divadla či za zábavou do centra Brna. Bezpečnostní dveře Sapeli budou hlídat za Vás!