Interiérové studio

Celoskleněné dveře


Trendem nejenom posledních let jsou celoskleněné dveře a stěny, které jsou dílem prakticky každého nově vznikajícího projektu ať již v rámci výstavby rodinných domů/bytů, nebo veřejných projektů. Ve spojení našich dodavatelů se nachází kompletní nabídka skel pro použití od skel výplňových do dveří, přes systém grafoskel až po celoskleněné dveře a stěny za použití.

Celoskleněné dveře v interiéru působí na mnoho lidí příjemným, uklidňujícím dojmem. Vypadají velmi originálně a také opticky zvětšují prostor, do kterého jsou umístěny. Další výhodou je pocit čistoty, který s sebou přináší. Hodí se velmi dobře jak do tmavého, tak i světlejšího interiéru.

Nabízíme celoskleněné dveře včetně kování, které díky našim osvědčeným dodavatelům rozjasní Váš dům. Rádi zrealizujeme Váš vlastní návrh, ale také Vám ochotně pomůžeme s jakýmkoliv problémem a nalezneme společně ideální řešení pro Vaše obydlí. Vše s Vámi rádi prodiskutujeme a poradíme Vám.

Po vyhotovení dveří Vám je dovezeme na určené místo a namontujeme. Záleží nám na Vaší spokojenosti s naší firmou, proto uděláme vše proto, aby výsledek naší práce byl jedinečným prvkem Vašeho domu.

Kontaktujte nás

Používáme kvalitní materiály a moderní technologie, abychom docílili požadovaného výrobku a následného efektu.