Interiérové studio

Interiérové dveře


Interiérové dveře nejen oddělují jednotlivé místnosti a zajišťují nám soukromí, ale také jsou dekorativním prvkem každé domácnosti. Při jejich výběru bychom měli dbát nejen na jejich estetický vzhled, ale také na jejich kvalitu, která zajistí dlouhou životnost, plnou funkčnost a také neměnnost vzhledu po delším časovém úseku.


Reference


Hotel Holiday inn - Źilina

Bytový dům - Brno Komín

Bytový dům - Harrachov

Bytový dům - Harrachov

Bytový dům - Brno Lesná

Hotel Panorama - Blansko

Hotel Europa - Brno

Bytový dům - Kolovraty

Bytový dům - Harrachov


Interiérové dveře SAPELI jsou jednou z hlavních součástí interiéru, na základě kterého se zcela mění konečný výsledek působení interiéru ve spojení s výběrem nábytku, podlah, nebo kuchyňské linky. Proto je naším cílem nabídnout co nejširší program modelů dveří v povrchových úpravách. Vyrábíme a montujeme také dveře do výšky 2800mm. V povrchové úpravě laminát, dýha, lakované od matného provedení až do vysokého lesku, nebo dýhované se strukturou a další. Viditelné či skryté panty a zárubně. Veškeré provedení je také možné posuvné do stavebního pouzdra nebo na stěnu.Fólie a lamináty CPL hladké, CPL 3D, přes dveře dýhované až po dveře v barvách dle vzorníku RAL.

Interiérové dveře od předních výrobců a dodavatelů

Nabízíme Vám celou řadu dveří od předních výrobců a dodavatelů. Dodavatelé (SAPELI, PRÜM a další) se řadí k těm, kteří v posledních letech udávají v tomto segmentu směr. V případě zájmu pro Vás zajistíme také atypické interiérové dveře přesně na míru. Řídíme se vždy požadavky a přáními klientů, neboť nám záleží na jejich výsledné spokojenosti, a to nejen s produkty, ale také s našimi službami.

Objednané výrobky Vám ve smluveném termínu doručíme, namontujeme a předáme.

Kontaktujte nás

Kromě interiérových dveří dodáváme také bezpečnostní dveře, posuvné dveře, celoskleněné dveře, podlahy, kování a další. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo navštivte přímo naše studio. Náš příjemný a odborný personál Vám poskytne také poradenskou činnost. Odpovědi na nejčastější dotazy naleznete v našem magazínu zde.